Навчально виховний комплекс Дошкільний навчальний заклад - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, с. Кожанка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
17 Жовтня 2021 р

Розпорядок роботи

Виникли  проблеми? 

Залишилися  запитання? 

Телефонуйте  за  номером:  (099) 772 - 42 - 49  (А. С.)

П'ЯТНИЦЯ,  16  квітня

№ ур.

Предмет

Часові межі

Тривал.  перерви

Викладач

Режим  уроку

Посилання  на  урок

1

 Рос. мова

9.00 - 9.45 10 хв. Шкура  Н. Л. Синхронний

https://meet.google.com/qjw-tsfi-gvr

2

Математика/Природозн.

9.55 - 10.40 10 хв.

УпороваТ.О.  

 

Бевзюк  З. В.

Синхронний

https://meet.google.com/mdy-ozhn-faf

 

https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf

3

Обр. мист.

10.50 - 11.35 20 хв.  Новокрещонова Л. В. Синхронний

https://meet.google.com/mmw-jixv-fmx

4

Укр.мова

11.55 - 12.40 10 хв. Безпалько  Л. О. Асинхронний

https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru

Контрольна  робота

5

Муз. мист.

12.50 - 13.35

-

Савченко  Н. В.

Асинхронний  

ЧЕТВЕР,  15  квітня

№ ур.

Предмет

Часові межі

Тривал.  перерви

Викладач

Режим  уроку

Посилання  на  урок

1

 Укр. мова

9.00 - 9.45

10 хв.

Безпалько  Л. О.

Синхронний

https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru

2

Математика

9.55 - 10.40

10 хв.

Упорова  Т. О.

Синхронний

https://meet.google.com/mdy-ozhn-faf

3

Нім. мова

10.50 - 11.35

20 хв.

Безпалько  Л. О.

Синхронний

https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru

4

Труд. навч.

11.55 - 12.40

10 хв.

Бевзюк О. Д.

Асинхронний

 

5

Труд. навч.

12.50 - 13.35

-

Бевзюк  О. Д.

 Асинхронний

 

СЕРЕДА,  14  квітня

№ ур.

Предмет

Часові межі

Тривал.  перерви

Викладач

Режим  уроку

Посилання  на  урок

1 Рос . мова 9.00 - 9.45 10 хв. Шкура  Н. Л. Синхронний https://meet.google.com/qjw-tsfi-gvr
2 Укр. мова 9.55 - 10.40 10 хв. Безпалько  Л. О. Синхронний https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru
3 Природозн. 10.50 - 11.35 20 хв. Бевзюк  З. В. Синхронний https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf
4

Фіз.культура

11.55 - 12.40 10 хв.

Бевзюк  О. Д.

 Синхронний

https://meet.google.com/byn-xisx-akg

5 Інформатика 12.50 - 13.35   Масненко  С. О. Асинхронний

 Опрацювати презентацію

ВІВТОРОК ,  13  квітня 

№ ур.

Предмет

Часові межі

Тривал.  перерви

Викладач

Режим  уроку

Посилання  на  урок

1

Математика

9.00 - 9.45

10 хв.

Упорова  Т. О.

Синхронний

https://meet.google.com/mdy-ozhn-faf

2

Нім. мова

9.55 - 10.40

10 хв.

 Безпалько  Л. О.

Синхронний

 https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru

3

Укр. літ

10.50 - 11.35

20 хв.

Безпалько  Л. О.

Синхронний

https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru

4

Історія

11.55 - 12.40

10 хв.

 Бевзюк  З. В.

Синхронний

https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf

ПОНЕДІЛОК,  12  квітня

№ ур.

Предмет

Часові межі

Тривал.  перерви

Викладач

Режим  уроку

Посилання  на  урок

1 Укр. мова 9.00 - 9.45 10 хв. Безпалько  Л. О. Синхронний https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru
2 Зар. літ 9.55 - 10.40 10 хв. Шкура  Н. Л. Синхронний https://meet.google.com/qjw-tsfi-gvr
3 Математика 10.50 - 11.35 20 хв. Упорова  Т. О. Синхронний https://meet.google.com/mdy-ozhn-faf
4 Основи здор. 11.55 - 12.40 10 хв. Ямцун  М. М. Асинхронний  
5 Фіз. культура 12.50 - 13.35   Бевзюк  О. Д. Синхронний https://meet.google.com/byn-xisx-akg

 

Логін: *

Пароль: *