Навчально виховний комплекс Дошкільний навчальний заклад - Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, с. Кожанка
Оратівський район, Вінницька область
Освітній портал оратівського району Підписатися на новини
17 Жовтня 2021 р

Розпорядок роботи

Виникли  проблеми? 

Залишилися  запитання? 

Телефонуйте  за  номером:  (099) 772 - 42 - 49  (А. С.)

П'ЯТНИЦЯ,  16  квітня

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель (викладач)

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Укр. мова

9.00 - 9.45

10 хв.

Крук  С. Д.

Асинхронний

Опрацювати  презентацію

Виконати  завдання,  вказане  на  останньому  слайді

2

Укр. літ

9.55 - 10.40

10 хв.

Крук  С. Д.

Асинхронний

Опрацювати  презентацію.

Виконати  завдання:  КАРТКА 1  (Слайд  12)

3

Фізика

10.50 - 11.35

20 хв.

Масненко  С. О.

Синхронний

 http://meet.google.com/unb-fhbe-pkk

4

Рос. мова

11.55 - 12.40

10 хв.

 Шкура  Н. Л.

Синхронний

 https://meet.google.com/qjw-tsfi-gvr

5

 Історія

12.50 - 13.35

10 хв.

Савченко Н. В.   

Синхронний

http://meet.google.com/uen-gmka-imd

6

Інформат.

13.45 - 14.30

10 хв.

 Масненко  С. О.

Синхронний

http://meet.google.com/unb-fhbe-pkk  

ЧЕТВЕР,  15  квітня

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель (викладач)

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Хімія

9.00 - 9.45

10 хв.

Савченко  Н. В.

Синхронний

  http://meet.google.com/uen-gmka-imd

2

Історія

9.55 - 10.40

10 хв.

Савченко Н. В.

Синхронний

 http://meet.google.com/uen-gmka-imd

3

Алгебра

10.50 - 11.35

20 хв.

Упорова  Т. О.

Синхронний

 meet.google.com/mdy-ozhn-faf

4

Нім. мова

11.55 - 12.40

10 хв.

Безпалько  Л. О.

Синхронний

https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru

5

Географія

12.50 - 13.35

10 хв.

  Бевзюк З. В.

Синхронний

 https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf

6

Геометрія

13.45 - 14.30

10 хв.

Упорова  Т. О.

Синхронний

meet.google.com/mdy-ozhn-faf

7

Труд. навч.

14.40 - 15.25

-

Бевзюк  О. Д. 

Асинхронний

 

СЕРЕДА,  14  квітня

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель (викладач)

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Фізика

9.00 - 9.45

10 хв.

Масненко С. О.

Асинхронний

 Опрацювати презентацію

2

Фізика

9.55 - 10.40

10 хв.

Масненко С. О.

Асинхронний

Підготуватись до контрольної роботи

3

Укр. літ

10.50 - 11.35

20 хв.

Крук  С. Д.

Синхронний

https://meet.google.com/tbi-xpwx-jog

4

Зар. літ

11.55 - 12.40

10 хв.

Шкура Н. Л.

Синхронний

https://meet.google.com/qjw-tsfi-gvr

5

Біологія

12.50 - 13.35

10 хв.

Бевзюк З. В.

Синхронний

 https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf

6

Інформатика

13.45 - 14.30

10 хв.

Масненко С. О.

Асинхронний

Опрацювати презентацію

7

Фіз. культ.

14.40 - 15.25

 

Бевзюк  О. Д.

Асинхронний

 

ВІВТОРОК, 13  квітня

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель (викладач)

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Нім. мова

9.00 - 9.45

10 хв.

Безпалько Л.О.

Синхронний

https://meet.google.com/ifd-ydjy-csn?authuser=0&hl=ru

2

Креслення

9.55 - 10.40

10 хв.

Бевзюк  О. Д.

Синхронний

https://meet.google.com/byn-xisx-akg

3

Рос. мова

10.50 - 11.35

20 хв.

Шкура Н. Л.

Синхронний

https://meet.google.com/qjw-tsfi-gvr

4

Геометрія

11.55 - 12.40

10 хв.

Упорова  Т. О.

Синхронний

meet.google.com/mdy-ozhn-faf

5

Географія

12.50 - 13.35

10 хв.

 Бевзюк З. В.

Синхронний

https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf

6

Практ. прав

13.45 - 14.30

10 хв.

Бевзюк  З. В.

Асинхронний

https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf

7

Хімія

14.40 - 15.25

 

Савченко  Н. В.

Асинхронний

http://meet.google.com/uen-gmka-imd

ПОНЕДІЛОК,  12  квітня

№ ур

Предмет

Часові межі

Трив. перерви

Учитель (викладач)

Режим уроку

Посилання  на  онлайн - урок

1

Алгебра

9.00 - 9.45

10 хв.

Упорова  Т. О.

Синхронний

meet.google.com/mdy-ozhn-faf

2

Укр. мова

9.55 - 10.40

10 хв.

Крук  С. Д.

Асинхронний

https://meet.google.com/tbi-xpwx-jog

Контрольна  робота

3

Біологія

10.50 - 11.35

20 хв.

Бевзюк З. В.

Синхронний

https://meet.google.com/tkg-cmdc-sjf

4

Зар. літ

11.55 - 12.40

10 хв.

Шкура Н. Л.

Синхронний

https://meet.google.com/qjw-tsfi-gvr

5

Мистецтво

12.50 - 13.35

10 хв.

Новокрещонова Л.В.

Синхронний

https://meet.google.com/mmw-jixv-fmx

6

Фіз. культ.

13.45 - 14.30

10 хв.

Бевзюк  О. Д.

Синхронний

https://meet.google.com/byn-xisx-akg

7

Основи здор.

14.40 - 15.25

 

 Ямцун  М. М.

Асинхронний

 


 

 

Логін: *

Пароль: *